Navigace

Standardní vybavení

Zobrazit vizualizaci

Koupelny PROCERAM

proceram1-compressor
vizu2-compressor

Kompletní vybavení koupelen včetně dlažby, obkladů a zařizovacích předmětů realizuje firma ProCeram a.s. Do standardů jsme společně vybrali kolekce Soul Wabe a Soul Rever Taupe a keramické dlažby řady Casablanca.

Ze sanity jsou to například prvky od společností Riho, Madalena či Hüppe. Více informací naleznete v příloze standardního vybavení.


Katalog (dokument .pdf)

Podlahy BARKOTEX

Sázíme na kvalitu, která se nám osvědčila i v našich luxusnějších projektech. Kompletní podlahové krytiny dodává společnost Barkotex Praha spol. s r.o. Ve všech obytných místnostech bude dřevěná třívrstvá podlaha. Klienti budou mít v základu možnost volby mezi několika typy a barevnými odstíny podlah. Detailní informace si neváhejte prohlédnout v katalogu.


Katalog (dokument .pdf)

Fotografie

Interiérové dveře SAPELI

Všechny interiérové dveře budou dodány společností Sapeli Development s.r.o., dveře s obložkovou zárubní Sapeli Elegant Komfort DTD  (model 10, CPL) jsou v 16 typech dekorů, takže bude opravdu z čeho vybírat. Kování M&T Lusy je z broušeného nerezu. Všechny informace o standardu jsou detailně zpracované v příloze.


Katalog (dokument .pdf)

Fotografie

Vchodové dveře NEXT

Firma NEXT je tradičním výrobcem bezpečnostních dveří v České republice. Na trhu je již od roku 1991, její zakladatelé Ivan Pavlíček a Miloslav Kothera patřili k průkopníkům ve výrobě vchodových bezpečnostních dveří na našem trhu. Dnes firma NEXT ročně vyrobí a prodá okolo 5000 kusů bezpečnostních dveří, například v Praze má téměř každý čtvrtý byt dveře této značky.

O Vaše bezpečí v projektu Nové byty Hostivař se budou starat bezpečnostní dveře firmy NEXT spol. s r.o. Jedná se o typ Next SD 101, ve 3 bezpečnostní třídě s normovou protipožární odolností s bezpečnostním zámkem.


Katalog (dokument .pdf)

Fotografie